تحلیل مجموعه ورزشیتحلیل مجموعه ورزشی چند منظورهدانلود رایگان پاورپوینت مجموعه ورزشینمونه تطبیقی مجموعه ورزشینمونه مجموعه ورزشینمونه موردی مجموعه ورزشی خارجینمونه موردی مجموعه ورزشی داخلی

پاورپوینت نمونه موردی 2 مجموعه ورزشی خارجی

پاورپوینت نمونه موردی 2 مجموعه ورزشی خارجی

کد محصول:A 2

1-مجموعه ورزشی المپیک ریو

در این پروژه به معرفی مجموعه ورزشی المپیک ریو به عنوان یک نمونه موردی مجموعه ورزشی خارجی پرداخته ایم.این مجموعه ورزشی جهت برگزاری بازی های المپیک و نیز پارالمپیک  توسعه یافته است . این پروژه بر خلاف دیگر فضاهای اختصاص یافته جهت برگزاری مسابقات المپیک ،که در پارک المپیک قرار گرفته اند، در آینده به چهار بخش مجزا جهت تیم های مختلف ارائه خدمات خواهد نمود .

در ادامه با سایت آشکوب همراه باشید تا پاورپوینت نمونه موردی 2 مجموعه ورزشی خارجی تقدیم حضور شما عزیزان گردد.

بنابراین تیم طراحی معماری تصمیم برلحاظ مفاهیمی همچون انعطاف پذیری ، سازگاری و تغییرپذیری در الویت های طراحی این پروژه گرفتند . هسته تشکیل دهنده این پروژه ، یک محدوده هشت ضلعی می باشد که بازی ها در آن برگزار می گردد و پوشش آن توسط یک سازه فلزی مستقل و موقت صورت گرفته است . ساختار سازه پوششی به گونه ای برنامه ریزی و طراحی شده است ، که پس از پایان مسابقات  قابل استفاده مجدد بوده و امکان ساخت چهار فضای مجزا را فراهم می آورد .

دانلود نمونه موردی 2 مجموعه ورزشی خارجی

2-مجموعه ورزشی تایوان

در این پروژه به نقد و بررسی مجموعه ورزشی تایوان به عنوان یک نمونه موردی مجموعه ورزشی خواهیم پرداخت.این بنا ،در سه طبقه احداث گردیده و هر طبقه دارای کاربری جداگانه و نیز رنگ پوسته خارجی متفاوت می باشد.حجم قرمز رنگ، زمین بسکتبال ، حجم خاکستری رنگ، زمین هاکی روی یخ و حجم آبی رنگ ،استخر شنا و فضاهای آبی می باشد .لابی ساختمان، سخاوتمندانه به میدان عمومی خارج از ساختمان گشوده شده و این ساختمان پرابهت را در دید مقیاس افراد پیاده نیز قرار می دهد.

لابی از نوعی دیوار شیشه ای طویل بهره می برد که به عنوان سایبانی برای به حداقل رساندن نور خورشید در تابستان استفاده می شود. از ساختاری ترکیبی ساخته شده از چوب و فلز برای تکیه گای نمای سردر که ۹۳ متر طول و ۱۱ متر ارتفاع دارد استفاده شده تا بتواند در فاصله ۴ متری زمین معلق بماند. هنگام شب، دیوارها برای ارائه یک ظاهر شهری زیبا، با نور زیاد تزیین شده اند. در نهایت، این مکان عمومی وسیع، به مکانی محبوب برای تماشای هاکی در فضای آزاد تبدیل شده است.

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت نمونه موردی 2 مجموعه ورزشی خارجی،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:75
  • حجم فایل:5 مگابایت  
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

پاورپوینت نمونه موردی 2 مجموعه ورزشی خارجی،پاورپوینت نمونه موردی 2 مجموعه ورزشی خارجی،پاورپوینت نمونه موردی 2 مجموعه ورزشی خارجی،پاورپوینت نمونه موردی 2 مجموعه ورزشی خارجی

دکمه بازگشت به بالا