پاورپوینت نمونه موردی و تحلیل بناتحلیل فرهنگسراتحلیل و نمونه موردی فرهنگسرادانلود پاورپوینت تحلیل فرهنگسرادانلود رایگان پاورپوینت فرهنگسرا خارجیدانلود رایگان پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرادیاگرام روابط فضایی فرهنگسرانقد و بررسی فرهنگسرانمونه تطبیقی فرهنگسرانمونه موردی فرهنگسرانمونه موردی فرهنگسرا ایرانینمونه موردی فرهنگسرا خارجینمونه موردی فرهنگسرا داخلی

تحلیل و بررسی چهار نمونه فرهنگسرای داخلی و خارجی،به همراه نقشه ها و تصاویر

تحلیل و بررسی چهار نمونه فرهنگسرای داخلی و خارجی،به همراه نقشه ها و تصاویر

کد محصول:a39

در این پروژه به بررسی چهار فرهنگسرای داخلی و خارجی می پردازیم که به شرح زیر می باشند:

1-فرهنگسرای نگارستان:

طراح: بهروز احمدی
تاریخ شکل گیری اثر : مرحلۀ اول 55 -1353ه. ش .مرحلۀ دوم 77 -1374ه. ش .
کارفرما : مرحله اول: دفتر مخصوص فرح دیبا، مرحله دوم: وزارت مسکن و شهرسازی
موقعیت : تهران
مساحت بستر طرح: 000, 14مترمربع
مساحت زیربنا: 000, 10مترمربع

محوطۀ باز فرهنگسرای نگارستان باغی سرسبز در مجاورت دو بنای تاریخی کاخ مرمر و کاخ نگارستان است که توسط دیوارهای نیم بستۀ آجری از خیابان های اطراف جدا شده است. در میانۀ باغ، آمفی تئاتر روبازی طراحی شده که اطراف آن را پیاده روها، باغچه ها و درختان قدیمی و جدید باغ فرا گرفته اند. ساختمان اصلی فرهنگسرا کاملاً در دل زمین ساخته شده است، و به جز دو حیاط ورودی پلکان دسترسی و نورگیر وسیع سرسرای میانی نمود خارجی دیگری ندارد.

2-فرهنگسرای دزفول:

طراح: فرهاد احمدی

مساحت زير بناي اين مركز حدود پنج هزار مترمربع و محوطه آن در حدود ده هزار مترمربع است .

 فرهنگسرای دزفول یکی از شاهکارهای معماری ایرانی است. طراحی این مجموعه ی بی نظیر با معماری مدرن و با الهام گیری از معماری سنتی دزفول با قابلیت درکی جهانی توسط معمار بزرگ ایرانی فرهاد احمدی در دهه ی ۶۰ صورت پذیرفت و ساخت آن در سال ۱۳۷۲ به پایان رسید. به دلیل طراحی و ساخت تحسین برانگیز ، این مجموعه یکی از بناهایی است که الگوی دانشجویان از سراسر کشور قرار می گیرد و جوایز بین المللی نیز در جشنواره معماری نروژ از آن خود نموده است. دو سالن سینمایی ، رستوران، کافی شاپ ، محوطه ی سنتی ، چایخانه ، غرفه های هنری و … از بخش های این مجموعه می باشد.

3-مرکز فرهنگی ژرژ پمپیدئو پاریس:

طراح: رنزو پیانو و ریچارد راجرز

مجموعه فرهنگي هنري ژرژپمپيدو از قسمتهاي متفاوت و متنوعي برخوردار است که اين مجموعه را فراتر از يک مرکز هنري و يا فرهنگي مطرح ساخته است همه قسمتهاي يک مرکز فرهنگي در خود جاي داده است مضافا” بر اينکه قسمتهايي ديگري که خود تنهايي يک بخش فرهنگي يا يک مرکز هنري مي باشند را نيز زير مجموعه خود داشته مانند کتابخانه عمومي – ((مرکز طراحي عصر صنعتي )) مرکز تحقيقات موسيقي و قسمتهاي متنوع ديگر ….

4-مرکز فرهنگی ژان ماری تیجیبائو:

طراح: رنزو پیانو

مرکز فرهنگی ژان ماری تیجیبائو ( Jean-Marie Tjibaou Cultural Centre) در نومئا در کالدونیای جدید توسط رنزو پیانو در سال ۱۹۹۱ طراحی شد و در سال‌های ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۸ ساخته شد.

این پروژه شامل نقد و بررسی چهار فرهنگسرای داخلی و خارجی در قالب یک فایل پاور پوینت تقدیم حضور شما عزیزان می گردد.

تحلیل و بررسی چهار نمونه فرهنگسرای داخلی و خارجی

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: تحلیل و بررسی چهار نمونه فرهنگسرای داخلی و خارجی،به همراه نقشه ها و تصاویر
  • فرمت فایل:power point
  • تعداد صفحات:59
  • حجم فایل:10 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان


پلان فرهنگسرا ،برنامه فیزیکی فرهنگسرا ،ظوابط و استاندارد فرهنگسرا ، نمونه موردی فرهنگسرا ،تحلیل فرهنگسرا ،تحلیل فرهنگسرا ،تجزیه و تحلیل فرهنگسرا،نقد و بررسی فرهنگسرا خارجی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا